Reduslim

Kdy je tedy nejlepší cvičit? Podle studie o obezitě je to mezi pátou a sedmou hodinou ranní, tedy v době, kdy je váš metabolismus přirozeně nejvyšší.

Abyste se správně naladili, zkuste si při přípravě na cvičení pustit některou ze svých oblíbených písniček na hlasitý zvuk. Pomůže vám to namotivovat se k pohybu a také to může zabránit tomu, abyste den začínali se sklenkou vína nebo šálkem kávy, které jsou spojeny se zvýšenou chutí k jídlu.

7 tipů, reduslim dr max které vám pomohou zhubnout

Jak často cvičíte? Aktualizace Zrušit Níže uvedený graf ukazuje, jak často musíte cvičit, abyste zhubli. Čím nižší číslo, tím častěji musíte cvičit. Dobrým pravidlem je, že pokud za týden spálíte přibližně 600 kalorií, měli byste cvičit přibližně třikrát týdně. Pokud jste starší, měli byste se snažit cvičit méně často.

Začněte pomalu, reduslim dr max zpočátku postupně cvičte hodinu nebo déle.

Stanovte si cíl cvičit s přáteli nebo dalšími fitness nadšenci.

4. Pravidelně se potit – alespoň pětkrát týdně

Jiná studie, publikovaná v prosinci 2019 v časopise Medicine & Science in Sports and Exercise, zjistila, že lidé, kteří se při cvičení potí častěji, reduslim dr max (cz.reduslim.health) zhubnou více než ti, kteří se nepotí. Zdá se, že pocení je nezbytné pro řadu příznivých hormonálních účinků, včetně zvýšeného uvolňování lidského růstového hormonu a lepšího metabolismu tuků.

5. Jezte potraviny s nízkým obsahem kalorií a vysokým obsahem živin

Musíte se také zdravě stravovat. To znamená naplnit svůj talíř ovocem, zeleninou, libovými bílkovinami, celozrnnými produkty a nízkotučnými mléčnými výrobky.

6. Dopřejte si dostatek spánku

To znamená alespoň 7 nebo 8 hodin denně. Je to důležité, protože nedostatečný spánek může způsobit, že po probuzení druhý den budete jíst více.

7. Kontrolujte své pitné návyky

Káva, alkohol, sladké nápoje a rafinované sacharidy (např. bílé pečivo a těstoviny) jsou spojeny s přibýváním na váze. Pokud chcete zhubnout, měli byste je ze svého jídelníčku vyřadit, stejně jako konzumaci nezdravých svačinek s vysokým obsahem cukru a tuku.

8. Hubnutí může trvat delší dobu, ale můžete dosáhnout zdravější váhy.

Pokud máte nadváhu nebo jste obézní, reduslim dr Max nemusí se vám podařit zhubnout 10 kg přes noc. Ale zhubnout jen 1 nebo 2 kila v průběhu několika měsíců můžete.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *